Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Developers Microsoft Dynamics AX lub NAV

Certico Poland sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5636 dni temu

Ogłoszenie numer: 58846, z dnia 2009-03-10

Certico Poland IT & Business Solutions. Innowacyjny marketing, znakomite produkty software online i profesjonalne rozwiązania biznesowe to gwarancja naszego sukcesu. Chcesz dołączyć do nas?

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Jako Deweloper będziesz ściśle zaangażowany w rozwój integracji i wdrożeń systemów informatycznych. Twoja praca polegałaby na ciągłym rozwoju systemu Microsoft Dynamics NAV lub AX (C / AL) i nowoczesnych technologii, takich jak SharePoint, Microsoft SQL Server,. NET, Connectivity Studio i XML / XSLT. Będziesz zaangażowany w projekt od tworzenia koncepcji, jego realizacji po wdrożenie. Ponadto, do twoich obowiązków należeć będzie tworzenie dokumentacji technicznej, przygotowanie i prowadzenie testów oprogramowania, jak również prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych dla klienta. Kluczową rolą jest praca w zespole i wykonanie zadań wcześniej uzgodnionych z klientem (Service Level Agreement). Cześć pracy będziesz wykonywać u klienta. Istnieje także możliwość pracy zdalnej w domu. Zależnie od lokalizacji klienta, projekt może być realizowany zagranicą.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,
  • doświadczenie w programowaniu, najlepiej z Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM),
  • doświadczenie w programowaniu Microsoft SharePoint, BizTalk, XML,. NET, MS SQL Server jest dodatkowym atutem,
  • również doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych Java z wykorzystaniem C #, Visual Basic. NET lub XML,
  • umiejętność pracy w grupie projektowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • rozeznania w nowościach w dziedzinie IT.
  • Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym zespole, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość awansu, rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia w międzynarodowych korporacjach,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.