Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Developer SQL i Java

IPK sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
4684 dni temu

IPK Sp. z o.o. dla swojego Klienta,  największej w Polsce firmy odzieżowej, posiadającej kilkaset sklepów w wielu krajach Europy, tworzącej zespół ludzi z pasją i ambicjami poszukuje pracownika na  stanowisko:

Nr ref.: DSJ/11/11/praca

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

Głównym celem stanowiska będzie: rozwój i utrzymanie systemów informatycznych wspierających cele biznesowe firmy.
Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Rozwój aplikacji biznesowych poprzez techniczną modyfikację obecnych oraz implementację nowych rozwiązań.
  • Analiza i naprawa usterek związanych z bieżącymi problemami – tworzenie trwałych rozwiązań umożliwiających bezbłędne procesy w przyszłości.
  • Optymalizacja kodów źródłowych systemów konieczna ze względu na stały wzrost wolumenu danych związany z dynamicznym rozwojem firmy.
  • Udział w projektach inicjowanych w celu budowy nowych systemów/ funkcjonalności.

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze IT.
  • Konieczna dobra znajomość języków SQL, PL/SQL, Java.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Unix.
  • Mile widziana znajomość języka C++ oraz systemu Oracle (nie wymagana).
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją).
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • Udział w rozwoju i obsłudze zaawansowanych systemów informatycznych klasy ERP oraz tworzenie nowych funkcjonalności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowych technologii.
    Zdobycie wiedzy technicznej i biznesowej związanej z obszarami sprzedaży, logistyki i planowania.
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę na pełen etat w Departamencie IT.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656