Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Developer SharePoint

IPK sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
4684 dni temu

IPK Sp. z o.o. dla swojego Klienta,  największej w Polsce firmy odzieżowej, posiadającej kilkaset sklepów w wielu krajach Europy, tworzącej zespół ludzi z pasją i ambicjami poszukuje pracownika na  stanowisko:

Nr ref.: DSP/11/11/praca

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z platformą SharePoint oraz budowa nowych funkcjonalności wspomagających BackOffice.
  • Integracja danych znajdujących się w systemach biznesowych firmy (Oracle, MSSQL).
  • Udział w kolejnych etapach projektu rozwoju systemu SharePoint oraz w projekcie BI w obszarze logistyki (łańcuch dostaw) oraz obszarze zarządzania salonami (głównie SRS).

Oczekiwania:

  • Min. rok doświadczenia w rozwoju systemów SharePoint.
  • Programowanie: dobra znajomość  T-SQL i SQL, ASP.NET, C#.
  • Podstawy administracji bazą danych MSSQL.
  • Doświadczenie w pracy z platformą SharePoint.
  • Znajomość budowy i rozwoju aplikacji dla IIS 7.0
  • Mile widziana znajomość tworzenia komponentów WebParts.

Oferujemy:
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę na pełen etat w Departamencie IT.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • Udział w rozwoju i obsłudze zaawansowanych systemów informatycznych klasy ERP oraz tworzenie nowych funkcjonalności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowych technologii.
  • Zdobycie wiedzy technicznej i biznesowej związanej z obszarami sprzedaży, logistyki i planowania.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656