Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Developer .NET

Wyser
Warszawa
praca stacjonarna
3404 dni temu

Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Dla jednego z naszych Klientów z branży IT, poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KM/05/2015
Zakres obowiązków:
  • rozwijanie i utrzymywanie kodu aplikacji,

  • testowanie, uruchamianie oraz automatyzacja stworzonego kodu

  • integracja środowisk i systemów

Wymagania:

  • praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego:

    - architektury SOA

    - znajomość .NET Framework 3.5,4.0,4,5 (Visual Studio 2010/2012)

    - ASP .NET MVC

    - znajomość narzędzi ORM NHibernate, Entity Framework

    - Microsoft SQL Server 2005/2008 (TSQL),

    - notacje UML

  • SQL (MS SQL Server 2008/2012)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje :
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia,

  • ciekawe wyzwania związane z pracą dla dużych klientów,

  • współpraca z doświadczonym zespołem developerów,

  • możliwość własnego rozwoju w tym rozwoju własnych pomysłów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”