Zobacz więcej ofert pracy

developer.net

Nigel Frank International
Poznań
praca stacjonarna
2728 dni temu

Oferujemy:

Umowa B2B

Wysokie wynagrodzeniem
Rozwój w pracy oraz poszerzanie swoich horyzontów
Bogactwo szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
Elastyczne godziny pracy
Atrakcyjny pakiet benefitów
Prace w dobrej lokalizacji

Miejsce pracy: poznan
Nr ref.: MM/08/02/2017

Opis stanowiska:

Pracując w międzynarodowym zespole specjalistów,
Praca developerska i dostarczanie najwyższej jakości kodu we wszystkich fazach rozwoju projektu,
Nowoczesny warsztat pracy w oparciu o innowacyjne technologie
Wysoka kultura pracy
Praca w centrum Warszawy
Bardzo dobre warunki finansowe adekwatne do lat doświadczenia oraz atrakcyjne względem rynku pracy,

Wymagania:

Perfekcyjna znajomość platformy .NET, poparta poprzednią implementacją co najmniej 3 projektów komercyjnych o różnym stopniu zasięgu
Minimum dwu letnie doświadczenie komercyjne w pracy z platformą .NET i językiem C#
Doświadczenie w pracy na każdym etapie rozwoju projektu
Umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej i planów pracy
Efektywność  pracy w zespole, profesjonalizm w kontaktach zarówno ze współpracownikami
Zaangażowanie i aktywny wkład w rozwój projektu
Dobra organizacja pracy
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego mile widziana w mowie i piśmie