Najnowsze oferty pracy

  • Regular / Senior Java Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Warszawa, ul. Adama Branickiego 13    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    11 godz.
    Pion Oprogramowania dla Leasingu zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej oraz zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wyróżnia pięć podstawowych cech: funkcjonalność,...
Zobacz więcej ofert pracy

Developer JEE/Oracle

HR Bank
Warszawa
praca stacjonarna
3187 dni temu

Ogłoszenie numer: 889520, z dnia 2015-11-24

HR Bank doradztwo personalne, specjalizujące się w rekrutacji

na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poszukuje dla swojego Klienta,

międzynarodowego lidera rozwiązań informatycznych Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • projektowanie, budowa i implementacja rozwiązań informatycznych opartych o bazę danych Oracle, z wykorzystaniem narzędzi technologicznych Oracle
  • dostarczanie wytycznych co do rozwoju aplikacji
  • poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań (zarówno ogólnodostępnych, jak i własnych)

Wymagania

  • biegła znajomość JavaSE poparta minimum 3-letnim doświadczeniem przy projektowaniu i budowie systemów informatycznych
  • biegła znajomości framework (Hibernate, Spring), biblioteki Swing, zagadnień dotyczących wielowątkowości @Java
  • dobra znajomość zagadnień budowania aplikacji oraz zarządzania kodem (Maven, Git)
  • praktyczna znajomość serwera aplikacji Oracle WebLogic
  • praktyczna znajomość bazy danych Oracle oraz programowania w PL/SQL

Mile widziane:

  • znajomość apache derby, jasper reports, xmpp (openfire) oraz narzędzi technologicznych Oracle (SOA, BPM)

Oferujemy

  • umowę b2b
  • możliwość pracy z najlepszymi ekspertami
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach dla wiodących klientów polskich i zagranicznych (szkolenia i certyfikacje)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy w zgranym zespole