Zobacz więcej ofert pracy

Developer iOS

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
3221 dni temu

Jeden z naszych klientów, lider z branży telekomunikacyjnej z siedzibą we Wrocławiu, poszukuje doświadczonego developera iOS. Ta oferta jest przewidziana dla ambitnych i kreatywnych pasjonatów nowoczesnych technologii, którzy chcą pracować przy ciekawych projektach o dużej skali.

Proces rekrutacyjny w toku – nie zwlekaj!

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • Udział tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych
  • Rozwój aplikacji w oparciu o system operacyjny iOA
  • Współpraca z zespołem
  • Raportowanie postępów w realizowanych zadaniach
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę iOS
  • Znajomość technologii Objective C
  • Znajomość procesów publikacji aplikacji w różnych kanałach dystrybucji oraz mile widziana wiedza z zakresu automatyzacji procesu budowania i testowania aplikacji mobilnych;
  • Dświadczenie w pracy z metodami tworzenia projektów takimi jak Agile, Scrum, Kanban, CodeReviews, Pair programming, TDD, CleanCode
  • Znajomosc OOA/OOD
  • Znajomosc GIT i SVN
Firma oferuje:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjemnej atmosferze