Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Developer C#/.NET

ITIS Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4900 dni temu
itis_top.jpg

Oferta pracy

ITIS Sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, funkcjonującą zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku branży informatycznej, wdrażającą innowacyjne modele biznesowe w dużych instytucjach ubezpieczeniowych w oparciu o różnorodne technologie Microsoft.

Zakres obowiązków:
  • Udział w projektach informatycznych wykorzystujących najnowsze technologie Microsoft
  • Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Ok. 2–3 lata doświadczenia zawodowego
  • Praktyczna znajomość C# i platformy .NET 3.5 (ASP.NET + AJAX, WCF/Web Services)
  • Znajomość SQL Server 2008 (T-SQL)
  • Umiejętność zastosowania wzorców projektowych oraz notacji UML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość WF, WPF, Entity Framework, LINQ
  • Praca z Team Foundation Server
  • Doświadczenie w realizacji projektów w architekturze SOA
  • Znajomość praktyk Agile (SCRUM)
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Certyfikaty Microsoft z ww. technologii
Oferujemy:
  • Rozwój w najnowszych technologiach Microsoft – platforma .NET 4.0
  • Pracę na pełny etat
  • Opiekę medyczną
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r oku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."