Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Developer C#/.NET

ITIS Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5023 dni temu

Ogłoszenie numer: 126045, z dnia 2010-12-17

ITIS Sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, funkcjonującą zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku branży informatycznej, wdrażającą innowacyjne modele biznesowe w dużych instytucjach ubezpieczeniowych w oparciu o różnorodne technologie Microsoft.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Udział w projektach informatycznych wykorzystujących najnowsze technologie Microsoft - Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne - Ok. 2–3 lata doświadczenia zawodowego - Praktyczna znajomość C# i platformy .NET 3.5 (ASP.NET + AJAX, WCF/Web Services) - Znajomość SQL Server 2008 (T-SQL) - Umiejętność zastosowania wzorców projektowych oraz notacji UML - Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - Umiejętność pracy w zespole Mile widziane: - Znajomość WF, WPF, Entity Framework, LINQ - Praca z Team Foundation Server - Doświadczenie w realizacji projektów w architekturze SOA - Znajomość praktyk Agile (SCRUM) - Zdolność analitycznego myślenia - Certyfikaty Microsoft z ww. technologii

Oferujemy

- Rozwój w najnowszych technologiach Microsoft – platforma .NET 4.0 - Pracę na pełny etat - Opiekę medyczną - Udział w szkoleniach i konferencjach - Przyjazną atmosferę w młodym zespole