Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dev PHP Rambo

Limango Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3456 dni temu

Ogłoszenie numer: 598564, z dnia 2015-01-29

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Jeśli wśród kodu aplikacji internetowych czujesz się jak komandos pośród wystrzałów, to  jesteś tym, kogo szukamy. Dołącz do naszej kompani i stańmy razem w walce o lepsze aplikacje internetowe. U nas każdy jest bohaterem, każdy ma szansę zmieniać świat na lepsze oraz walczyć ze złem (złym kodem i aplikacjami też ;)).

Twoją misją będzie współtworzenie naszej aplikacji internetowej oraz udział w różnorakich misjach developerskich i projektach specjalnych. Nie lękaj się jednak – nie będziesz sam. Będziesz współpracował z doświadczonym zespołem, który pozwoli Ci wykazać się indywidualnymi talentami.

Nie zatrudniamy jednak zwykłych specjalistów od develki kodu – szukamy ludzi z pasją. Cenniejszym od ukończonej szkoły są dla nas umiejętności i chęć ich doskonalenia. Nie  musisz przychodzić do nas jako zaprawiony w boju weteran – ale musisz chcieć nim zostać.

Wymagania

Jeśli w Twoim arsenale znajdują się lub walczyłeś już na froncie przy pomocy:

  • PHP, frameworków PHP i wzorców projektowych,

  • Systemów bazodanowych (np. MySQL),

  • Środowiska Linux – nie musisz być adminem, ale jeśli wiesz jak sprawdzić error_log
    to będziesz się czuł jak w domu,

  • HTML, CSS, JS i wszystkim co jest potrzebne, by tworzyć aplikacje internetowe oraz mobilne.

LUB jeśli masz w swoim plecaku doświadczeń inny arsenał – napisz – chętnie się z nim zapoznamy ;)

Oczekujemy:

  • Zaangażowania,

  • Swobody w zgłaszaniu swoich pomysłów i rozwiązań,

  • Pozytywnego nastawienia.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w zależności od arsenału i doświadczenia (ilości misji bojowych ;)),

  • Nieformalną atmosferę,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Brak wyraźnej hierarchii – to nie jest armia samych generałów,

  • Nieduży team,

  • Ambitny i ciekawy projekt (http://www.limango.pl), na który ma się wpływ,

  • Klimatyczne biuro w centrum Wrocławia (ping-pong, piłkarzyki, przestrzeń),

  • Pracę z międzynarodowym zespołem (współpraca z częścią teamu z Niemiec).