Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała Screen Designer Bielsko-Biała
Designer (Grafik) / Front-end Developer

Selleo
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
4360 dni temu

Ogłoszenie numer: 230310, z dnia 2012-09-06

Selleo

Poszukujemy do stałej pracy na miejscu, w biurze w Bielsku-Białej osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • projektowanie oraz wykonywanie interfejsów aplikacji webowych
  • optymalizacja kodu pod różne przeglądarki (cross-browser compatibility)
  • współpraca z zespołami programistów
  • komunikacja z klientami zagranicznymi w języku angielskim

Wymagania

Poszukiwany kandydat powinien posiadać:

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • bardzo dobrą znajomość Photoshop
  • podstawową znajomość Illustrator (wektory)
  • bardzo dobrą znajomość HTML / XHTML
  • bardzo dobrą znajomość CSS (wraz z obiektowością)
  • umiejętność radzenia sobie z typowymi błędami interpretacji w coraz to wymyślniejszych przeglądarkach
  • znajomość mechanizmów przepływu danych w aplikacjach internetowych
  • poczucie estetyki
  • pasję do designu / typografii
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i kreatywność
  • chęć do nauki i rozwoju

Miło by było, gdyby:

  • pasjonował się nowymi technologiami webowymi takimi jak HTML5 oraz CSS3
  • orientował się w zagadnieniach dostępności i użyteczności witryn WWW (UX)
  • potrafił pracować z makietami (wireframes/mockups) i tworzyć spójną dokumentację
  • projektował logotypy na potrzeby aplikacji
  • posiadał ogólne rozeznanie w językach programowania (najlepiej Ruby on Rails)
  • znał systemy kontroli wersji (git / svn)
  • potrafił tworzyć skrypty JavaScript z użyciem jQuery
  • znał techniki AJAX
  • znał podstawowe zagadnienia SEO i optymalizacji stron
  • posiadał dobrą znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju np. wyjazdy na zagraniczne konferencje i warsztaty
  • ciekawą pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie