Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Dekorator / Kasjer

CLIP Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4814 dni temu

Ogłoszenie numer: 146527, z dnia 2011-05-12

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • dbałość o wystrój sklepu, prezentacja i ekspozycja ekskluzywnych dywanów
  • umiejętne wykorzystanie narzędzi do VM: oświetlenie, kolory, aranżacje przestrzeni, informacje produktowe, wrażenia zapachowe, muzyczne itp.
  • obsługa klientów sklepu
  • dbałość o wygląd i ofertę sklepu internetowego
  • obsługa kasy fiskalnej i programu sprzedażowego

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • artysta z wyczuciem biznesowym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym
  • znajomość aktualnych trendów rynkowych
  • praktyczna znajomość zasad budowania ekspozycji
  • kreatywność
  • komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i kreatywności