Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Bobrowniki (pow. rycki, gm. Ryki), Bobrowniki
praca stacjonarna
12 godz. temu
Dekarz
Miejsce pracy: Bobrowniki (pow. rycki, gm. Ryki), Bobrowniki
Numer: StPr/24/0361
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bobrowniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Rynek Stary 50/55, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Sadura
posrednik@ryki.praca.gov.pl
818653348

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie z urzędu pracy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach