Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Debt Collector Team

PURE HEALTH AND FITNESS
Warszawa
praca stacjonarna
4738 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Darmowe członkowstwo w klubie
Zadania:
  • Kontakt z klientem i firmami zewnętrznymi
  • Obsługa systemu operacyjnego firmy
  • Przygotowywanie raportów
  • Przeprowadzanie analiz
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka motywacja
  • Zdolności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze kart kredytowych/debetowych