Zobacz więcej ofert pracy

Dealer Manager

Riset
Warszawa
praca stacjonarna
5340 dni temu

Ogłoszenie numer: 88257, z dnia 2010-02-03

Riset

Przedstawiciel wiodących koncernów światowych, dostawca urządzeń i nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biur, oraz systemów "after printing" dla poligrafii. Riset posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie handlowe i serwisowe na polskim rynku. Zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń elektronicznych o wysokim zaawansowaniu technologicznym oraz rozwiązań informatycznych opartych na tych urządzeniach.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Dealer Managera odpowiedzialna będzie za:
  • współpracę z obecnymi partnerami firmy
  • rozwój kanałów sprzedaży pośredniej oraz sieci partnerskiej firmy
  • realizację i kontrolę planów sprzedaży pośredniej w podległym obszarze
  • wsparcie merytoryczne partnerów
  • analizę rynku i monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • konieczne doświadczenie w budowaniu sieci partnerów biznesowych
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • dobre umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • silna motywacja do pracy i orientacja na cel
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z ponad dwudziestoletnią tradycją na polskim rynku,
  • kontakt z najnowszymi technologiami, rozwiązaniami technicznymi i informatycznymi,
  • atrakcyjny system pracy, progresywne wynagrodzenie stałe i premiowe adekwatne do efektów pracy,
  • pakiet szkoleń miękkich i twardych,
  • samochód służbowy oraz inne bonusy wynikające z systemu motywacyjnego.