Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Tancerz Opolskie
Dance Animator, Tancerz w grupie animatorów czasu wolnego - casting 11.01.2014 z pracodawcą hiszpańskim

Pro-Staff Polska
opolskie
praca stacjonarna
3907 dni temu

Pro-Staff Polska zaprasza tancerzy do udziału w castingu do grup animatorów czasu wolnego w turystyce. Tancerze, pracując na stanowisku Dance Animator, tworzą grupy taneczne przygotowujące i wystawiające taneczne show (głównie przedstawienia musicalowe tj. Grease, Mamma Mia, Michael Jackson Show, Tarzan, Zorro), w popularnych centrach turystycznych Hiszpanii, Wysp Kanaryjskich i Balearów (Majorki i Ibizy). Przedstawienia taneczne są ważną częścią oferty animacyjnej w turystyce, a grupy taneczne wchodzą w skład dużych międzynarodowych teamów animatorów, których zadaniem jest obsługa rekreacyjna, muzyczna, artystyczna i sportowa hoteli 4**** i 5*****.

Zapraszamy na CASTING DLA ANIMATORÓW z udziałem hiszpańskich pracodawców, podczas którego kandydaci będą mogli starać się o długoterminowe kontrakty na rok 2014 (wyjazdy w różnych terminach w sezonie 2014, w różnych miesiącach począwszy od lutego).

Nr Ref.: A2014DASPC

Zadania:

Do zadań dance animatorów w teamach należy, m.in.:

W ramach programu animacji wieczornej:

  • występy w przedstawieniach tanecznych - do 6 występów tygodniowo
  • tańce klubowe - nauczanie gości hotelu prostych choreografii do wspólnego wykonania (jak Macarena, La Bomba, Gangnam Style)
  • przygotowania i próby do występów przed publicznością

W ramach programu animacji dziennej:

  • udział w zajęciach tanecznych i sportowych dla dzieci i dorosłych
  • praca z mikrofonem - prowadzenie i moderowanie zajęć tanecznych w języku angielskim

Wymagania:

Najbardziej poszukiwany profil kandydata to:

  • umiejętności taneczne na wysokim poziomie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność na min. 3 miesiące pomiędzy lutym i listopadem 2014
  • komunikatywność i umiejętność dzielenia się taneczną pasją z otoczeniem
  • motywacja, energia i optymizm
  • elastyczność w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy z gośćmi hoteli i turystami z wielu kultur
  • ukończony kurs animatora czasu wolnego będzie dużym atutem
  • konwersacyjna znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego lub francuskiego będzie dużym atutem
Oferujemy:
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie hotelu lub w mieszkaniu służbowym teamu animacyjnego
  • bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowej restauracji
  • wynagrodzenie od 700 euro NETTO miesięcznie
  • możliwość rozwijania umiejętności tanecznych
  • ciekawe zajęcie będące połączeniem pracy z pasją i dobrą zabawą
  • współpracę z międzynarodowymi teamami animatorów, w popularnych 4 i 5 gwiazdkowych hotelach położonych w przepięknych destynacjach Hiszpanii, Wysp Kanaryjskich i Balearów (Ibizy i Majorki)