Praca.pl Praca Mazowieckie Marysin
Czynności w zakresie prac prostych, produkcji i pakowania

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Marysin (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Marysin
praca stacjonarna
6 godz. temu
Miejsce pracy: Marysin (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Marysin
Numer: StPr/24/2000
OBOWIĄZKI:
wykonywanie różnego typu zleconych prac, przestrzeganie standardów produkcyjnych, weryfikacja pod względem jakościowym, terminowa realizacja planów, dźwiganie ciężkich elementów podczas produkcji, produkcja przy linii, pakowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

zdrowy kręgosłup, możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym, gotowość do pracy w niepełnym wymiarze czasu(30 godzin tygodniowo) i w nienormowanych godzinach pracy, kontakt z cudzoziemcami, dobry wzrok

Miejsce pracy:

Marysin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Prządka
224842648

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie