Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Wynajmu i Sprzedaży

    Betonhub Sp. z o.o   Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki)    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   4 600 - 14 200 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
Zobacz więcej ofert pracy

Członek Zarządu

Invent On Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3488 dni temu

Ogłoszenie numer: 608216, z dnia 2015-01-27

Invent On Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z 5-letnim doświadczeniem na polskim rynku, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu oraz body leasingu. Zapewniamy kompleksów obsługę wdrożonych rozwiązań oraz ich dopasowywanie do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb Klienta. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • współtworzenie oraz odpowiedzialność za realizację strategii firmy,
  • zarządzanie operacyjne oraz koordynacja pracy wszystkich komórek w firmie,
  • odpowiedzialność za wyniki firmy oraz płynność firmy
  • stałe poszukiwanie możliwości zwiększania efektywności procesów biznesowych
  • motywowanie i rozwój pracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne,
  • wieloletnie doświadczenie na stanowiskach managerskich,
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii firmy,
  • umiejętność efektywnego zarządzania organizacją o charakterze projektowym,
  • znajomość branży IT z naciskiem na obszar produkcji oprogramowania.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach.