Najnowsze oferty pracy

  • Carrier Manager

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna   dziś wygasa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Your role: As Carrier Manager you will be responsible for day-to-day operational activities of our carriers and drive continuous improvement in our end to end Customer Experience by compiling, analysing and problem solving the ongoing performance of our network of carriers. What will we do together...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Oleśnica Kierownik Zarządzający Dostawami (Supply Chain Manager) Oleśnica
Customer Supply Manager - Kierownik ds. Kluczowych Klientów (OEM - Produkcja - MFG)

Recruit.pl
Oleśnica
praca stacjonarna
1988 dni temu

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z okolic Wrocławia zatrudniającej ok 2000 osób, poszukujemy CUSTOMER SUPPLY MANAGER / KIEROWNIK DS KLUCZOWYCH KLIENTÓW (OEM). Firma jest zlokalizowana 60 km od Wrocławia, Opola (okolice Oleśnicy, Brzegu, Oławy)

Miejsce pracy: Oleśnica
Nr ref.: CUO/WW/01/2019
Zadania:
  • Współpraca z kluczowymi Klientami oraz koordynowanie pracy w dziale obsługi Klienta (odpowiedzialność za zespół Customer Service) firmy produkcyjnej (OEM), klienci międzynarodowi EMEA;
  • Realizację celów strategicznych i zadań operacyjnych;
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta;
  • Planowanie budżetu i nadzór nad wykorzystaniem budżetu powierzonego obszaru;
  • Planowanie sprzedaży i nadzór nad bieżącą realizacją zaplanowanego budżetu sprzedaży
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego (logistyka lub zarządzanie produkcją, elektronika, elektrotechnika mile widziane);
  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej;
  • Zdolności organizacyjnych, umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych;
  • Biegłej znajomości języka angielskiego;
  • Asertywności oraz umiejętności pracy pod presją stresu;
  • Znajomości systemu SAP, Outlook oraz Pakietu Office
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie - informujemy o nim na rozmowie wstępnej;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
  • Pakiety: medyczny, socjalny. Dla osób dojeżdżających dodatek paliwowy.