Najnowsze oferty pracy

  • Sales Executive Air&Ocean

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    WHAT ARE YOU GOING TO DO? Professional selling and care of new and existing customers Strategically develop the business by expanding customer relationships and acquiring profitable new business Negotiate contracts‘ terms and conditions Monitor market and competition Active work in the CRM system...
Zobacz więcej ofert pracy

Customer Service Executive

Skanem Poznań Sp. z o. o.
Poznań
praca stacjonarna
3557 dni temu

Ogłoszenie numer: 581222, z dnia 2014-12-22

Skanem Poznań - międzynarodowa firma poligraficzna (druk etykiet na roli) zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • obsługa klientów firmowych w zakresie wyznaczonym przez wewnętrzne procedury (bieżący kontakt z klientem, przyjmowanie zleceń, stały kontakt z produkcją przy realizacji zlecenia, itp.)
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami (budowanie wizerunku firmy i relacji z klientami), okresowe spotkania z klientami, aktywny kontakt mający na celu utrzymanie i rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
  • monitorowanie i analiza poziomu sprzedaży, rentowności oraz stanów magazynowych obsługiwanych klientów
  • zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy klientem a działami firmy (i odwrotnie)
  • wdrażanie nowych projektów klienta (przy współpracy z Działem Technologii i Działem Graficznym)
  • sporządzanie i uaktualnianie wzorników zawierających zaakceptowane przez klienta wzory etykiet, zgodnie z przyjętymi w firmie zasadami

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 1 rok doświadczenia w branży poligraficznej (lub 2 lata poza branżą) lub w obsłudze klienta (zwłaszcza w branży B2B)
  • praktyczna umiejętność posługiwania się jęz. angielskim (w mowie i w piśmie) i/lub językiem niemieckim – w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku (wewnętrznie i zewnętrznie)