Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Świnoujście
praca stacjonarna
8 dni temu
Cukiernik
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/24/0579
OBOWIĄZKI:
Wytwarzanie produktów cukierniczych, wytwarzanie elementów dekoracyjnych, obsługa maszyn i urządzeń cukierniczych, rozliczanie przyjętych i wydanych surowców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : doświadczenie na podobnym stanowisku [Umiejętność 1] : mile widziana książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych [Inne] : Świadczenie usług przez zleceniobiorcę odbywa się również w 12 godzinnych zmianach 07:00-19:00, 08:00 – 20:00, 09:00- 21:00, 10:00-22:00, 11:00-23:00, 12:00- 00:00, świadczenie usług przez zleceniobiorcę odbywa się także w soboty, niedzielę i święta. Znajomość języka angielskiego bez certyfikatów, z uwagi na pracę w prestiżowym hotelu, również na współpracę w angielskojęzycznym zespole.

Miejsce pracy:

Świnoujście

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wojska Polskiego 1/2a, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Edyta Zaremba
e.zaremba@pup.swinoujscie.pl
913219773

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu