Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik cukiernika

    EPI Sp. z o.o. Sp. k.   Bielany Wrocławskie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania na stanowisku: prace pomocnicze przy produkcji ciast i deserów; praca na zmywaku, obieraku;
Zobacz więcej ofert pracy

Cukiernik

La Vanille Sp. z .o.o. Sp.K.
Warszawa
praca stacjonarna
2224 dni temu

Ogłoszenie numer: 2011489, z dnia 2018-07-13

Odwiedzając bliskich w Londynie i Nowym Jorku, od lat zakochanych w pysznych i ślicznych babeczkach, my też ulegliśmy urokowi cupcakes. Tak ponad 5 lat temu powstała Cukiernia La Vanille. Pomysł zrodził się z połączenia inspiracji atmosferą zagranicznych kultowych cukierni z rodzinną pasją do pieczenia.

Dziś La Vanille to nie tylko cupcakes, ale wiele innych pysznych słodkości. Wszystkie nasze wypieki przygotowywane są z najwyższej jakości składników i wedle oryginalnych przepisów. Nie stosujemy mrożonych półproduktów, konserwantów ani ulepszaczy. Używamy prawdziwego masła, belgijskiej czekolady oraz wanilii z Madagaskaru. Przygotowanie i wypiek odbywa się w naszej cukierni przy ul. Kruczej 16/22 w Warszawie, na oczach naszych Gości.

Cukiernik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • produkcja mas cukierniczych, kremów
  • wypiekanie ciast, ciastek, tortów, bez
  • dekoracja ciast, ciastek, tortów

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
  • pasja do przygotowywania oraz tworzenia słodkości
  • praca zgodnie ze standardami jakości