Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik cukiernika

    EPI Sp. z o.o. Sp. k.   Bielany Wrocławskie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania na stanowisku: prace pomocnicze przy produkcji ciast i deserów; praca na zmywaku, obieraku;
Zobacz więcej ofert pracy

Cukiernik

Olsza Olbrysz Sp. j.
Warszawa
praca stacjonarna
2900 dni temu

Ogłoszenie numer: 1265005, z dnia 2016-09-05

Cukiernia poszukuje na stanowisko:

Cukiernik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ciast deserowych według najwyższych standardów.
  • Opracowywanie nowych procedur i przepisów.

Wymagania

  • Wykształcenie w zawodzie cukiernik, tytuł czeladnika lub mistrza.
  • Doświadczenie zawodowe lub status absolwenta ZSZ w zawodzie cukiernik.
  • Posiadanie zdolności manualnych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość najnowszych trendów w cukiernictwie.
  • Zorientowanie na najwyższą jakość pracy oraz indywidualne podejście.
  • Przestrzeganie standardów zgodnie z regulacjami HACCP.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej i prężnie rozwijającej się cukierni.
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego.
  • Stabilną pracę i atrakcyjne zarobki.
  • Praca w godzinach 6:00 – 14:00 lub 18:00 – 02:00