Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik cukiernika

    EPI Sp. z o.o. Sp. k.   Bielany Wrocławskie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania na stanowisku: prace pomocnicze przy produkcji ciast i deserów; praca na zmywaku, obieraku;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radzymin Cukiernik Radzymin
Cukiernik / Pomoc cukiernika

"TOMIS" Tomasz Świerczewski
Radzymin
praca stacjonarna
1401 dni temu

Ogłoszenie numer: 3755604, z dnia 2020-10-14

Cukiernia Tomis to firma działająca na rynku od 2012 roku. Jej potencjał tkwi między innymi w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym, dzięki któremu istnieje możliwość rozwoju i sprostania zamówieniom nawet najbardziej wymagających klientów. W dziale produkcyjnym zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, z dużym doświadczeniem w branży cukierniczej. Dzięki sprawdzonym recepturom nasze wyroby zachwycają nie tylko wyglądem, ale odznaczają się również doskonałymi walorami smakowymi.

Miejsce pracy: Radzymin

Opis stanowiska

  • sporządzanie gotowych wyrobów cukierniczych
  • dekorowanie wyrobów cukierniczych
  • utrzymywanie czystości w cukierni w trakcie produkcji i po skończonej pracy

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy w cukierni

Oferujemy

  • stabilna praca w oparciu o umowę na pełen etat
  • możliwość dostosowania wymiaru etatu
  • praca w systemie jednozmianowym