Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Cukiernik Deserant

HRK
mazowieckie
praca stacjonarna
4153 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, lider w produkcji i dystrybucji dodatków piekarsko-cukierniczych. W związku z rozszerzaniem działalności, poszukujemy doświadczonych osób do współpracy w charakterze:

Cukiernika Deseranta
Warszawa

(Praca w ramach własnej działalności gospodarczej lub na umowę zlecenie)

Od współpracowników oczekujemy:

  • Praktycznych umiejętności cukierniczych,
  • Znajomości nowych technologii,
  • Znajomości trendów rynkowych,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności współpracy,
  • Samodzielności, dobrej organizacji i dokładności w pracy,
  • Rzetelności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzenie prezentacji pokazowych u Klientów

Częstotliwość współpracy będzie dostosowana od bieżących potrzeb.

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane współpracą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres email:

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)“.