Zobacz więcej ofert pracy

COST ACCOUNTANT

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Warszawa, okolice Warszawy
praca stacjonarna
6547 dni temu

Ogłoszenie numer: 24352, z dnia 2006-11-15

Nasz Klient – międzynarodowy koncern z branży elektronicznej, niekwestionowany lider w swojej branży, dostarczający wysoko zawansowane technologicznie rozwiązania. W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego zapraszamy do współpracy osoby młode, ambitne, o silnej motywacji do rozwoju.

Miejsce pracy: Warszawa, okolice Warszawy

Nr Ref.: CAA/2510/06

Opis stanowiska

- Kontrola budżetu i sporządzanie regularnych raportów finansowych; - Przygotowywanie cotygodniowych raportów dot. działalności firmy (FLASH); - Przygotowywanie analizy odchyleń wskaźników finansowych; - Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych z organizacjami finansowymi.

Wymagania

- Wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym; - Znajomość US-GAAP; - Znajomość regulacji prawnych dotyczących księgowości; - Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu kosztami; - Minimum 3-letnie doświadczenie w sporządzaniu analiz finansowych; - Umiejętność przygotowywania raportów/analiz finansowych; - Znajomość zagadnień związanych z analizą kosztów; - Zdolności analityczne, systematyczność, dokładność.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie; - Pracę w międzynarodowym środowisku; - Możliwość rozwoju i awansu.