Najnowsze oferty pracy

  • Content & Engagement Manager

    JTI GBS Poland sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Position Purpose: The position is responsible for local (center level) creation, execution and distribution of the global GBS messaging narrative and engagement programmes which are consistent with storylines generated centrally by the global CME support workstream. The role requires close alignment...
Zobacz więcej ofert pracy

Communication Manager (branża retail)

LeasingTeam Professional
Warszawa
10 000 - 15 000 zł brutto/mies.
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1080 dni temu
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

*W spółce LeasingTeam Professional funkcjonuje procedura zgłaszania naruszeń (za pośrednictwem wiadomości e-mail) zgodnie z przepisami o ochronie sygnalistów. Szczegółowe zasady z tym związane zawiera procedura dostępna na stronie www https://ltprofessional.pl/procedura-zglaszania-naruszen .
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0051047
Zakres obowiązków:
  • Planowanie, rozwijanie oraz realizowanie strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy
  • Realizowanie strategii public relations w zakresie komunikacji: produktowej, korporacyjnej
  • Tworzenie i współtworzenie kampanii informacyjnych
  • Stałe prowadzenie działań media relations
  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi agencjami public relations
  • Współpracę z dziennikarzami, wydawnictwami, influencerami
  • Organizacja konferencji/wydarzeń/ spotkań
  • Działania w obszarze PR kryzysowego
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo, public relations, nauki społeczne
  • Posiadasz bogate doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji/ korporacji
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym, mile widziana znajomość j. francuskiego
  • Potrafisz realizować kampanie informacyjne, społeczne
  • Posiadasz wysokie kompetencje w zakresie komunikacji oraz budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
Oferta:
  • Pracę w firmie będącej liderem w branży retail - (firma międzynarodowa)
  • Atrakcyjne warunki finansowe wraz z systemem premiowym
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • Bogaty zakres szkoleń, kursów
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport, ZFŚS)
  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa
www.ltprofessional.pl

Poznaj

LeasingTeam Group

Grupa Kapitałowa LeasingTeam to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 2004 roku wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy i kandydatów. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych koncernów, średniej wielkości przedsiębiorstw i organizacji publicznych. Świadczy usługi na terenie Polski za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicielstw oraz w Niemczech i Austrii. Każdego miesiąca oddelegowujemy do pracy blisko 10 tysięcy pracowników

W skład LeasingTeam Group wchodzą:

  • LeasingTeam – usługi pracy tymczasowej, outsourcingu procesów i funkcji, rekrutacji pracowników ze Wschodu;LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl
  • LeasingTeam Professional – rekrutacje stałe, outsourcing white-collar, doradztwo personalne (Outplacement, Assessment Center);
  • IT LeasingTeam - rekrutacja i outsourcing kadry IT, automatyzacja testów/procesów/ biznesowych;
  • CPC Consulting Group - transgraniczne delegowanie pracowników z Polski do Niemiec, Austrii;
  • BPO Team – usługi Facility management.