Zobacz więcej ofert pracy

Chemik

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2782 dni temu

Ogłoszenie numer: 1449596, z dnia 2016-12-16

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Chemik

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Tworzenie receptur do pokryć katalitycznych zgodnie z technologią
  • Drobne prace w laboratorium
  • Praca na wydziale obróbki chemicznej (pokrycia katalityczne związane z oczyszczaniem i emisją spalin)
  • Prace badawczo- rozwojowe w zakresie pokryć katalitycznych
  • Nadzór na procesem technologicznym
  • Nadzór nad urządzeniami do obróbki termicznej (piece przemysłowe – komorowe wysokotemperaturowe/ próżniowe i wodorowe)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe Chemia, Technologia chemiczna i pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Biegła umiejętność obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office (zwłaszcza Excel)
  • Wnikliwość, kreatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego