Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Czyżew
CHEMIK, technolog d.s. aplikacji produktów

P.P. CLOVIN sp.j
Czyżew
praca stacjonarna
6527 dni temu

Ogłoszenie numer: 24821, z dnia 2006-12-05

Firma CLOVIN istnieje od 11 lat. Wytwarza środki chemi gospodarczej i przemysłowej pod maraki CLEVER, TRIX, CLOVIN Professional. Posiadamy własne laboratorium chemiczne.

Miejsce pracy: Czyżew

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna będzie za wdrażanie produktów w pralniach przemysłowych i szpitalnych oraz ustalanie technologii pralniczych. Praca odbywać bedzie sie na terenie całego kraju oraz w miejscu zamieszkania.

Wymagania

- wykształcenie wyższe w kierunku chemicznym - podstawowa znajomość zagadnień automatyki, elektroniki i informatyki - biegła znajomość obsługi komputera klasy PC - podstawowa znajomość jeżyka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

- stabilną pracę w polskiej, rozwijającej sie firmie - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - samochód służbowy - komputer przenośny - telefon komórkowy