Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Czyżew
Chemik, Specjalista d.s. dokumentacji produktowej

P.P. CLOVIN sp.j
Czyżew
praca stacjonarna
6463 dni temu

Ogłoszenie numer: 24819, z dnia 2006-12-05

Firma CLOVIN istnieje od 11 lat. Wytwarza środki chemi gospodarczej i przemysłowej pod maraki CLEVER, TRIX, CLOVIN Professional. Posiadamy własne laboratorium chemiczne.

Miejsce pracy: Czyżew

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna będzie za wykonywanie dokumentacji produktów chemicznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe w kierunku chemicznym - pasja i zamiłowanie do chemii - mile widziane małżeństwa - biegła znajomość obsługi komputera klasy PC - podstawowa znajomość jeżyka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

- stabilną pracę w polskiej, rozwijającej sie firmie - pracę w siedzibie firmy - MIESZKANIE SŁUŻBOWE - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie