Zobacz więcej ofert pracy

Call Center

PURE HEALTH AND FITNESS
Warszawa, Warszawa Złote Tarasy
praca stacjonarna
4507 dni temu

Pure Health & Fitness to największa i najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce, posiadająca w chwili obecnej 24 lokalizacje w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce. Pure to sprzęt najnowszej generacji, innowacyjne formy zajęć grupowych oraz profesjonalna kadra trenerska, która każdego dnia zmienia na lepsze życie tysięcy ludzi.

Call Center

Miejsce pracy: Warszawa Złote Tarasy

Oferujemy:
  • Darmowe korzystanie z naszych Klubów.
Zadania:
  • Praca w Call Center,
  • Umawianie spotkań,
  • Wstępne rozmowy z Klientami,
  • Ścisła współpraca z Doradcą Klienta Korporacyjnego.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w Call Center
  • Doświadczenie w prowadzeniu researchu lub aktywnym pozyskiwaniu informacji z Internetu
  • Skuteczność w realizacji zadań i zorientowanie na wymierne efekty
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacji pracy i sumienność
  • Kreatywność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość Internetu
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)