Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Buying Manager z językiem niemieckim

IPK sp. z o.o.
lubelskie, okolice Poznania
praca stacjonarna
4823 dni temu

Dla naszego Klienta – firmy działającej na rynkach międzynarodowych, w związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: BM–TS/06/11/praca

Miejsce pracy: okolice Poznania

Opis stanowiska:
  • analiza rynku w celu planowania strategii zakupowej;
  • tworzenie zaplecza pracy (bazy danych, kontakty z dostawcami);
  • koordynacja współpracy z aktualnymi dostawcami;
  • negocjowanie współpracy z nowymi dostawcami (na rynkach już zdobytych i nowych);
  • kontrola nad realizacją projektów w aspekcie zapewnienia dostępności materiałów niezbędnych do produkcji;
  • nadzór nad jakością dostaw;
  • nadzór nad procesem reklamacyjnym;
  • planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań logistycznych usprawniających pracę działu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane biznesowe, ekonomiczne);
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakupie metalu, aluminium, stali przeznaczonych do dalszego przetwarzania;
  • doświadczenie w kreowaniu kontaktów z dostawcami w kraju i za granicą;
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektowym;
  • umiejętność planowania i organizowania;
  • znajomość pakietu MS Office oraz systemu SAP;
  • umiejętność koncepcyjnego myślenia;
  • umiejętność podejmowania decyzji i pracy w grupie;
  • znajomość języka niemieckiego (dodatkowo angielskiego) w stopniu pozwalającym na swobodne prowadzenie negocjacji.

Oferujemy:
  • możliwość doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656