Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Senior Research Consultant - Research Executive Warszawa
Business Researcher / Specjalista ds. Relacji z Klientem

ARPI Staffing Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
3099 dni temu

ARPI Aviation jest częścią norweskiego holdingu, świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji i zatrudniania personelu lotniczego oraz szkoleń w sektorze lotniczym. Specjalizujemy się w dostarczaniu doświadczonych i kompetentnych pracowników dla kluczowych europejskich linii lotniczych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Workplace: Warszawa

Zakres obowiązków
  • analiza rynku międzynarodowego i aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju w sektorze lotniczym
  • wyszukiwanie kontaktów biznesowych i docieranie do osób decyzyjnych
  • prowadzenie wstępnych rozmów handlowych (kontakt telefoniczny, mailowy)
  • administracyjne wsparcie w zakresie obsługi klientów (linie lotnicze, personel pokładowy, piloci)
  • udział w projektach rekrutacyjnych
  • dbanie o wysoką jakość relacji z partnerami biznesowymi
Poszukiwane kompetencje
  • płynna znajomość języka angielskiego (drugi język będzie dużym atutem)
  • umiejętność analizy i docierania do kluczowych informacji biznesowych
  • skuteczność w docieraniu do osób decyzyjnych
  • łatwość w nawiązywania kontaktów i swoboda w rozmowie przez telefon
  • wysoka kultura osobista i etyka działania w biznesie
  • doświadczenie w wykonywaniu business research oraz w sektorze Customer Service będą dodatkowym atutem
Oferujemy
  • możliwość rozwoju w ramach międzynarodowych struktur ARPI
  • bardzo dobre warunki i atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w środowisku o wysokich standardach prowadzenia biznesu
Please remember to enter the following clause: I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments)