Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Instytucji Gospodarki Budżetowej

    Komenda Główna Policji   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor
    1 dni
    Do głównych obowiązków dyrektora instytucji gospodarki budżetowej „Centrum Usług Logistycznych” należy w szczególności: zarządzanie Centrum Usług Logistycznych, prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki i rachunku ekonomicznego, rozwijanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Business Product Director

ALTKOM AKADEMIA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3750 dni temu

www.altkomakademia.pl

Od 21 lat tworzymy standardy polskiego rynku edukacji. W ofercie proponujemy ponad 1 000 autorskich i autoryzowanych szkoleń z zakresu IT, zarządzania organizacją, zarządzania projektami, analizy procesów biznesowych a także z obszaru prawa, finansów, kadr oraz doskonalenia umiejętności społecznych. Do naszych klientów należą zarówno międzynarodowe korporacje, jak i największe krajowe firmy i instytucje. Dysponujemy certyfikatami i autoryzacjami wszystkich liczących się dostawców technologii, w tym m.in.: Microsoft, IBM, Red Hat, Ubuntu, VMware, Symantec, Novell.
W zeszłorocznym rankingu firm informatycznych i telekomunikacyjnych Computerworld, Altkom Akademia znalazła się na pierwszej pozycji firm uzyskujących największy przychód ze szkoleń.

Realizując politykę Zarządu ukierunkowaną na ciągły rozwój portfela i jakości produktów Altkom Akademii otwieramy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 0515/BPD/AE

Celem pracy na tym stanowisku jest rozwój oferty i stałe podnoszenie jakości usług edukacyjnych w obszarze programowym i dydaktycznym.

Zakres obowiązków:
  • Standaryzacja i optymalizacja kluczowych procesów biznesowych powiązanych z kreowaniem oferty oraz sposobem i jakością dostarczania usług edukacyjnych,
  • Zarządzanie portfelem produktów, z uwzględnieniem rozwoju w zakresie tematycznym i metod nauczania,
  • Rozwijanie i kontrolowanie standardu jakości i realizacji usług edukacyjnych,
  • Zarządzanie podległymi menedżerami i zespołami, w tym wszystkimi działaniami skierowanymi na uzyskanie założonego wyniku (P&L) z uwzględnieniem jakości realizacji,
  • Wspieranie procesu presales,
  • Zarządzanie relacjami z partnerami biznesowymi oraz zewnętrznymi dostawcami usług.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w zarządzaniu biznesem komercyjnym w systemie B2B, w tym w tworzeniu modeli biznesowych,
  • Doświadczenia w kreowaniu i rozwoju produktów usług,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołami o wielopoziomowej strukturze,
  • Umiejętności inspirowania i motywowania podległych pracowników.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku komercyjnych usług edukacyjnych.
Naszym Pracownikom oferujemy:
  • Pracę w największej w kraju firmie szkoleniowej działającej w modelu b2b,
  • Duże możliwości rozwoju,
  • Dużą samodzielność działania i realną możliwość wdrażania kreatywnych pomysłów,
  • Pakiet socjalny.