Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Business Development Manager

ISG Personalmanagement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
Łódź
praca stacjonarna
5842 dni temu

Ogłoszenie numer: 51111, z dnia 2008-10-20

Naszym Klientem jest spółka wchodząca w skład międzynarodowej grupy finansowej, specjalizująca się w leasingu nie tylko pojazdów, ale również maszyn i urządzeń, sprzętu biurowego na preferencyjnych warunkach. W związku z intensywnym rozwojem nasz Klient poszukuje do swojego biura w Łodzi osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 19775

Opis stanowiska

- Rozpoznawanie i analiza rynku określonym regionie - Pozyskiwanie dostawcow - Nawiązywanie współpracy oraz budowanie relacji z pozyskanymi partnerami - Koordynacja przygotowania oraz realizacji nowych transakcji leasingowych przez handlowców w oddziale - Negocjowanie kontraktów - Przygotowywanie wstępnych analiz kredytowych

Wymagania

- Doświadczenie w pracy przy leasingach lub w instytucji finansowej - Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami - Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne - Orientacja na osiąganie wyników - Zaangażowanie i chęć zdobywania nowych doświadczeń - Dobra znajomość języka angielskiego - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Ciekawą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Dużą samodzielność w realizacji zadań - Możliwość rozwoju zawodowego