Zobacz więcej ofert pracy

Business Development Manager

OXYCOM S.A.
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
praca stacjonarna
4563 dni temu

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna z branży nowych technologii, zatrudni do biura zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:
  • pozyskiwanie oprogramowania branżowego na platformę OXY24 (prezentacje sprzedażowe, negocjacje, uzgodnienia techniczne, itp.),
  • bieżąca współpraca z producentami, dystrybutorami, dostawcami oprogramowania (od strony handlowej i technicznej),
  • ocena i rozwój nowych możliwości marketingowych dla produktu/usługi,
  • budowanie świadomości marki.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (np. marketing, zarządzanie, profil techniczny),
  • doświadczenie w sprzedaży usług lub kierowaniu projektami z segmentu IT i/lub telekomunikacji,
  • znajomość technik sprzedażowych, negocjacyjnych i narzędzi marketingowych,
  • kreatywność,
  • operatywność i samodzielność,
  • umiejętność przygotowywania, analizowania i wykorzystania badań konsumenckich,
  • łatwość przyswajania wiedzy i analitycznego myślenia,
  • własna działalność gospodarcza.

Dodatkowe atuty:

  • ukończony kurs/szkolenie z zakresu technik sprzedaży i/lub negocjacji,
  • biegła znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce z sektora nowoczesnych technologii,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym możliwość wynagrodzenia zadaniowego,
  • możliwość zdobywania i podwyższania kwalifikacji zawodowych.