Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Brygadzista

Brygadzista

Ergolet Polska Spółka z o.o.
lubuskie, Jasień k/Żar
praca stacjonarna
5034 dni temu

Ergolet Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem należącym do amerykańskiej korporacji Liberty Diversified Industries. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego.  Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Jasień k/Żar

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie i kierowanie grupy pracowników produkcyjnych w systemie 2-zmianowym
  • efektywne wykorzystywanie maszyn i linii produkcyjnych oraz ciągła ich optymalizacja
  • planowanie pracy podległych pracowników w oparciu o plan produkcyjny
  • raportowanie i nadzorowanie awarii maszyn i urządzeń
  • monitorowanie procesu produkcyjnego (jakość, produktywność, terminowość)
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty produkcji
  • umiejętność stosowania technik odchudzonego wytwarzania z zastosowaniem Lean Manufacturing
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej zajmującej się obróbką metali jak: toczenie, frezowanie, gięcie, spawanie (mile widziana znajomość technologii malowania proszkowego)
  • doświadczenie w planowaniu i nadzorowaniu pracy
  • odpowiedzialność i elastyczność
  • zdecydowanie, inicjatywa, nastawienie na wyniki
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole jak i jego motywacji
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się i perspektywicznej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju osobistego jak i zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)