Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Brygadzista linii galwanizacji

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5027 dni temu

Ogłoszenie numer: 117878, z dnia 2010-10-11

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. należy do grupy przedsiębiorstw Drahtzug Stein Drahtwaren GmbH & KG, z główną siedzibą Firmy w Niemczech. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji podzespołów z drutu dla największych europejskich producentów z branży AGD.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 2/brgal/10

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem linii galwanizacji
  • kierowanie zespołem pracowników produkcyjnych
  • dbałość o terminową realizację zadań produkcyjnych oraz przestrzeganie standardów jakościowych i ilościowych
  • wprowadzanie rozwiązań udoskonalających proces produkcji
  • nadzór nad wykorzystaniem materiałów, narzędzi i sprzętu
  • Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty lub mechanika w firmie produkcyjnej w branży elektrochemicznej
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • znajomość dokumentacji technicznej i produkcyjnej
  • dyspozycyjność-praca zmianowa
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.