Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Kierownik Lakierni Mazowieckie
Brygadzista lakierni proszkowej

Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp. k.
mazowieckie, Kleszewo (pow. pułtuski)
praca stacjonarna
2324 dni temu

Ogłoszenie numer: 1983994, z dnia 2018-06-08

Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku, w związku z dynamicznym rozwojem oraz stałym poszerzaniem grona klientów, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Kleszewo (pow. pułtuski)

Opis stanowiska

  • nadzór nad wszystkimi aspektami związanymi ze sprawnym funkcjonowaniem zmiany na lakierni
  • zapewnienie produktu najwyższej jakości poprzez zachowanie wszelkich standardów jakościowych
  • odpowiedzialność za rzetelne wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej
  • utrzymanie w powierzonym obszarze wszelkich standardów i procedur w zakresie bezpieczeństwa
  • rozdzielanie zadań i motywowanie podległego zespołu

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne lub wyższe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze lakierni proszkowej (min. 1 rok)
  • umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem
  • umiejętność czytania, rozumienia i analizy instrukcji oraz raportów produkcyjnych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i ustalania priorytetów
  • dokładność i sumienność
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę
  • stabilne wynagrodzenie
  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość korzystania z karty MultiSport