Najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista działu mechanicznego

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych; Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem; Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników; Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych;
Praca.pl Praca śląskie Strumień Kierownik Działu Przygotowania Produkcji Strumień
Brygadzista Działu produkcyjnego z językiem ukraińskim

Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o.
Strumień
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
354 dni temu
Podstawowym obszarem działalności STRUMET Sp. z o. o. początkowo była produkcja metalowych pojemników wielokrotnego użytku stosowanych w transporcie i magazynowaniu. W marcu 2008 roku poszerzyliśmy działalność o usługi cynkowania ogniowego uruchamiając największą na Podbeskidziu ocynkownię ogniową. Obecnie oprócz cynkowania ogniowego oferujemy również cynkowanie galwaniczne oraz wtryskiwanie tworzyw sztucznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Strumień
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Nadzór nad realizacją wyrobu
  • Dążenie do podniesienia wydajności pracy
  • Zapewnienie warunków koniecznych do zachowania właściwej jakości związanej z postępowaniem z wyrobem w produkcji
WYMAGANIA
  • Komunikatywny język polski i ukraiński
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Orientacja na wyniki
  • Samodzielność podczas codziennej pracy
  • Umiejętność kontroli procesu za pomocą wskaźników
  • Dobra organizacja pracy własnej i podwładnych
  • Doświadczenie w dokonywaniu kontroli procesu wytwarzania za pomocą narzędzi pomiarowych
  • Utrzymywanie wysokich standardów etycznych i organizacyjnych
OFERUJEMY
  • Solidne wynagrodzenie - wyznajemy zasadę, że dobra praca powinna być właściwie wynagradzana. Nie praktykujemy wypłacania najniższej krajowej. Wynagrodzenie zawsze wypłacane jest na czas
  • Rozbudowany system premiowy - oferujemy premie jakościowe, wakacyjne, świąteczne, absencyjne, miesięczne
  • Stałą pracę - umowa o pracę to podstawa, którą zapewniamy każdemu, NIE ZATRUDNIAMY NA PODSTAWIE UMÓW ZLECENIA, O DZIEŁO ITP.
  • Zapewniamy bezpieczne warunki pracy w nowoczesnych halach produkcyjnych
  • Możliwość rozwoju - jeśli masz aspiracje na awans zawodowy, aplikuj :) nagradzamy zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników
  • Zapewniamy możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia
  • Rozbudowany pakiet benefitów
BENEFITY
  • Prywatna opieka lekarska
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta sportowa
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Spotkania integracyjne
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych