Zobacz więcej ofert pracy

Broker Informacji

Forum Inicjatyw Informatycznych Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4448 dni temu

Ogłoszenie numer: 211714, z dnia 2012-06-11

Spółka Forum Inicjatyw Informatycznych rozpoczęła działalność w maju 2008 r.
Celem jej działalności jest szeroko rozumiana informatyka. W ramach usług prowadzone są przedsięwzięcia programistyczne, szkolenia jak również inkubowanie nowych przedsięwzięć informatycznych.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Poszukujemy osoby potrafiącej sprawnie przeszukiwać zasoby Internetu, szczególnie w USA.
  • Wyszukiwanie firm z branży IT (start-up) założonych w ostatnich 2 latach, które osiągnęły sukces rynkowy.
  • Wyszukiwanie wszelkich informacji o firmach: technologia, model biznesowy, konkurencja, itd.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie (z uwzględnieniem terminologii informatycznej)

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa o dzieło dla poszczególnych zleceń