Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Ayala
Piaseczno
praca stacjonarna
6028 dni temu

Ogłoszenie numer: 39959, z dnia 2008-02-12

Ayala

Wyposażenie salonów kosmetycznych i Spa

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

Samodzielne prowadzenie projektów Wprowadzanie nowych produktów na rynek Analiza rynku i cen Organizację szkoleń i kursów. Pozyskiwanie nowych klientów Tworzenie okresowych prognoz sprzedaży

Wymagania

- inicjatywa - znajomość rynku - nastawienie na osiągnięcia - min 2 letnie doświadczenie w branży - znajomość technik tworzenia wizerunku produktu - samodzielność - preferowane wykształcenie wyższe - znajomość języka ang. w stopniu b.dobrym - bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

- Możliwośći rozwoju doświadczenia zawodowego - Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków - Wynagrodzenie stosowne do umiejętności i osiaganych rezultatów

Poznaj

AYALA S.A.

AYALA S.A. produkuje markowe meble fryzjerskie od ponad dwudziestu lat. Naszymi odbiorcami są klienci z całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Kierujemy się zadowoleniem każdego klienta dbając o jakość i styl wykonania naszych produktów.