Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6420 dni temu

Ogłoszenie numer: 27675, z dnia 2007-03-23

Nasz Klient to polski oddział międzynarodowego holdingu szczycący się ponad 130-letnią tradycją. Jest wiodącym europejskim producentem świeczek.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: BM/2002/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Udział w kreowaniu idei nowych produktów; - Opracowywanie koncepcji nowego produktu; - Nadzór nad analizą techniczno-ekonomiczną nowego produktu; - Ścisła współpraca z agencjami reklamowymi w ramach realizowanych projektów; - Projektowanie analiz marketingowych; - Aktywny udział w kreowaniu nowych trendów dotyczących produktów; - Współpraca z Key Account Managerami.

Wymagania

- 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; - Wykształcenie wyższe kierunkowe - Biegła znajomość języka angielskiego; - Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego; - Kreatywność i nieprzeciętne zdolności komunikowania się; - Znajomość trendów dekoracyjnych na europejskich rynkach.

Oferujemy

- Możliwość kreowania nowych trendów rynkowych w dziedzinie dekoracji wnętrz; - Atrakcyjne warunki finansowe; - Pracę w międzynarodowym środowisku; - Rozwojową pracę pełną nowych wyzwań.