Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Warszawa, Warszawa, Poznań
praca stacjonarna
6423 dni temu

Ogłoszenie numer: 27543, z dnia 2007-03-20

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej, lider na rynku polskim.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa, Poznań

Nr Ref.: BMB/0902/07

Opis stanowiska

Zadania: - Udział w tworzeniu strategii dla marki; - Współpraca z agencjami reklamowymi/mediowymi; - Opracowywanie strategii i planów działań promocji dla poszczególnych marek w koordynacji z działem sprzedaży; - Koordynacja procesu projektowania opakowań; - Zadania związane z wprowadzaniem nowych produktów; - Prowadzenie we współpracy z agencją PR działań PR; - Badania i analizy rynkowe; - Planowanie i kontrolowanie budżetu.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe: preferowany kierunek – Zarządzanie i marketing, Ekonomia; - Min. 3-letnie doświadczenie w marketingu w branży FMCG na samodzielnym stanowisku; - Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; - Podstawy proaktywnej kreatywności; - Umiejętność pracy w zespole, umiejętności analityczne; - Zorientowanie na wyniki.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowym środowisku; - Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego; - Wysokie standardy pracy.