Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

PPHU "DIAK"
Częstochowa
praca stacjonarna
4887 dni temu

Ogłoszenie numer: 149959, z dnia 2011-06-02

PPHU "DIAK"

Firma produkująca odzież męską PPHU "DIAK" poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • reklama firmy
  • tworzenie kosztorysu działań promocyjnych firmy
  • opracowywanie i egzekwowanie planów marketingowych w ramach ustalonej strategii
  • przewidywanie i krótko i długoterminowego popytu na marki
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych rozwiązań
  • kontrola realizacji zaplanowanych działań
  • utrzymywanie relacji biznesowych z partnerami- bieżący wywiad
  • zbieranie informacji na temat konkurencji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra komunikacja i integracja w nowym środowisku
  • motywacja wewnętrzna i konsekwencja w działaniu

Oferujemy

  • praca w miłej atmosferze
  • nowe wyzwania
  • dobre zarobki