Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
BRAND MANAGER (marka IT)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4937 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dystrybutora sprzętu IT, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. BM/pWW/12/10

Zadania:
  • tworzenie i realizacja strategii, planów oraz działań marketingowych dla przydzielonej marki
  • budowa wizerunku i rozwój podległej marki
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnych działań marketingowych
  • zarządzanie i koordynacja sprzedaży podległej marki
  • tworzenie, realizacja oraz kontrola budżetu
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w tworzeniu strategii marek i ich wdrażaniu
  • min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość mechanizmów dotyczących procesu kreowania marki
  • znajomość zagadnień związanych z planem marketingowym, jego przygotowaniem i realizacją
  • umiejętność przeprowadzania analiz i badań rynkowych
  • umiejętność stosowania narzędzi marketingowych
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i analityczne

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

recruit_bottom2.jpg