Najnowsze oferty pracy

  • Carrier Manager

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna   dziś wygasa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Your role: As Carrier Manager you will be responsible for day-to-day operational activities of our carriers and drive continuous improvement in our end to end Customer Experience by compiling, analysing and problem solving the ongoing performance of our network of carriers. What will we do together...
Zobacz więcej ofert pracy

Branch Manager

Eklektika Learning&Business Solutions
Łódź
praca stacjonarna
3687 dni temu

Eklektika Learning&Business Solutions od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie doradztwa personalnego i szkoleń biznesowych. Nr certyfikat KRAZ: 10374

Naszym Klientem jest duża międzynarodowa organizacja z branży usług logistycznych dla biznesu.

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: BM/05/14

Zadania:
  • Nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem oddziału spedycyjno - magazynowym;
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy oddziału; planowanie i nadzór nad realizacją budżetu PL;
  • Zarządzanie zespołem operacyjno - sprzedażowym;
  • Nadzór nad realizacją umów z klientami;
  • Budowanie profesjonalnych relacji z kluczowymi klientami oraz inicjowanie nowych działań sprzedażowych;
  • Kontrola realizacji procedur zakupu usług transportowych.

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (Kierownik/Dyrektor/Działu/Oddziału/Regionu w branży Transport Spedycja Logistyka) wymaganie konieczne;
  • Doświadczenie w kierowaniu firmą/działem/regionem/oddziałem w aspekcie zarządzania i koordynacji całą działalnością firmy/działu/regionu (zarządzanie zespołem, nadzór nad finansami, monitorowanie rentowności i jakości świadczonych usług, zarządzanie relacjami z klientami);
  • Wykształcenie wyższe, dobra znajomość języka angielskiego - wymagania konieczne
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji menedżerskich;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy koncepcyjnej i strategicznej,
  • Samodzielność, asertywność, umiejętność podejmowania decyzji;
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet menedżerski.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się korporacji logistycznej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Eklektika HR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Filtrowa 67/42, 02-055 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Eklektika HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.