Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Blacharz samochodowy

BOMA-CAR PUH Bogdan Malicki
Warszawa
praca stacjonarna
5520 dni temu

Ogłoszenie numer: 73599, z dnia 2009-09-07

Prężny warsztat samochodowy w centrum Warszawy świadczący usługi naprawy pojazdów samochodowych w zakresie mechaniki, blacharstwa i lakiernictwa samochodowego. Jesteśmy małą firmą, ale stale się rozwijającą. Zapewniamy miłą atmosferę pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Blacharz samochodowy. Miejsce pracy: centrum Warszawy, przy Cytadeli Warszawskiej. Godziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie blacharskie
  • Znajomość ramy do rozciągania pojazdów
  • Mile będą widziane kwalifikacje lakiernicze

Oferujemy

  • Warunki finansowe adekwatne do kwalifikacji
  • Miła atmosfera pracy.