• Konsultant / Konsultantka - Doradztwo Księgowe i Rynki Kapitałowe (Usługi Atestacyjne)

    PwC   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoja przyszła rola: koordynacja i samodzielne prowadzenie niektórych projektów atestacyjnych dla: dużych podmiotów notowanych na GPW, a także spółek operujących w różnych rynkach, zarówno międzynarodowych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw, realizacja różnych typów...
Zobacz więcej ofert pracy

Biegły Rewident

HR Support
Warszawa
praca stacjonarna
1189 dni temu
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy audytorsko-księgowej, działającej od ponad 30 lat i skupiającej się wokół profesjonalnych badań sprawozdań finansowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • prowadzenie samodzielnych projektów audytorskich i finansowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • ścisła współpraca z klientami firmy
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia Biegłego Rewidenta
  • doświadczenie w prowadzeniu audytów finansowych (jako Rewident lub aplikant)
  • praktyczna znajomość z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej
  • umiejętność zarządzania i rozwinięte zdolności interpersonalne
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałą współpracę w oparciu o długoterminową umowę o współpracy, jako osoba prowadząca działalność gospodarczą lub jako osoba fizyczna,
  • stopień zaangażowania dostosowany do możliwości (cały sezon lub kilka audytów)
  • przyjazna atmosfera pracy w pracy i wsparcie naszego zespołu
  • rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach
  • możliwość pracy zdalnej i samodzielne zarządzanie czasem pracy