Zobacz więcej ofert pracy

Biegły Rewident

REWIT Południe Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2984 dni temu

Ogłoszenie numer: 1128003, z dnia 2016-06-14

Nasza firma powstała w 2008 roku. Jako kancelaria biegłego rewidenta oraz biuro rachunkowe oferujemy m. in.: usługi badania sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, sporządzamy przeglądy finansowe, wyceny przedsiębiorstw, audyty due-diligence.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • badanie sprawozdań finansowych oraz przeglądy sprawozdań
  • prowadzenie audytów finansowych
  • wyceny przedsiębiorstw i analizy due diligence
  • ekspertyzy i opinie ekonomiczno-finansowe

Wymagania

  • posiadanie uprawnień biegłego rewidenta
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy audytorskiej
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, finansów, MSSF
  • ogólnej znajomości prawa podatkowego oraz prawa pracy
  • biegła znajomości programów MS Office,
  • zdolności analityczne oraz organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • wyzwania zawodowe, wykraczające poza typowe audyty sprawozdań finansowych
  • możliwość rozwoju zawodowego- szkolenia
  • możliwość dołączenia do partnerów Spółki (udziały)
  • atrakcyjny pakiet finansowy